Úvod Plavecká škola AQUA

Učíme plávať správne a kvalitne. Už 20 rokov. Zápis do plaveckých kurzov spustený školský rok 2015-2016. Budujeme novú plaveckú generáciu malých vodných nadšencov, amatérskych plavcov. Ponúkame profesionalitu a kvalitný výukový program od tých najmenších až po násťročných. Použite prosím elektronický zápis. Krúžky sú po novom polročné. Začíname 16. septembra 2015. Kurzy plávania pre dospelých nájdete na www.plavaniejednoducho.sk. Hľadáme mladých, spoľahlivých a perspektívnych učiteľov plávania.

OVERVIEW

This domain skola-aqua.info currently has a traffic ranking of zero (the smaller the more users). We have scanned eight pages within the domain skola-aqua.info and found one website referring to skola-aqua.info. We were able to observe three contacts and locations for skola-aqua.info to help you correspond with them. This domain skola-aqua.info has been on the internet for nine hundred and sixty-one weeks, two days, sixteen minutes, and thirty-four seconds.
Locations
Online Since
Feb 2006

SKOLA-AQUA.INFO RANKINGS

This domain skola-aqua.info has seen diverging amounts of traffic all round the year.
Traffic for skola-aqua.info

Traffic ranking (by month) for skola-aqua.info

Traffic ranking by day of the week for skola-aqua.info

SKOLA-AQUA.INFO HISTORY

This domain skola-aqua.info was began on on February 02, 2006. It is currently nine hundred and sixty-one weeks, two days, sixteen minutes, and thirty-four seconds old.
REGISTERED
February

WEBSITE PERIOD

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES SKOLA-AQUA.INFO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of skola-aqua.info Mobile Screenshot of skola-aqua.info Tablet Screenshot of skola-aqua.info

Jan Suchal

Cernysevskeho 15

Bratislava, LA, 85101

SK

INTERNET CZ, a.s.

Ktis 2

Ktis, -, 38403

CZ

P.E.S. consulting, s.r.o.

Vaclavske namesti 17

Prague 1, -, 11000

CZ

SKOLA-AQUA.INFO HOST

We identified that the main page on skola-aqua.info took six hundred and twenty-five milliseconds to stream. I could not detect a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider skola-aqua.info not secure.
37.9.175.19

NAME SERVERS

ns1.websupport.sk
ns2.websupport.sk
ns3.websupport.sk

I observed that this domain is weilding the openresty operating system.

Úvod Plavecká škola AQUA

DESCRIPTION

CONTENT

This domain skola-aqua.info had the following on the site, "Zápis do plaveckých kurzov spustený školský rok 2015-2016." We observed that the webpage said " Budujeme novú plaveckú generáciu malých vodných nadšencov, amatérskych plavcov." It also stated " Ponúkame profesionalitu a kvalitný výukový program od tých najmenších až po násťročných. Krúžky sú po novom polročné. Kurzy plávania pre dospelých nájdete na www. Hľadáme mladých, spoľahlivých a perspektívnych učiteľov plávania."

SEEK OTHER DOMAINS

Arion - jazyková škola a preklady, Zvolen

ARION - JAZYKOVÁ ŠKOLA A PREKLADY pôsobí vo Zvolene od roku 2008. Organizuje kurzy anglického, francúzskeho jazyka. V malých skupinách a individuálne. Štandardné kurzy angličtiny a francúzštiny sú vedené kvalifikovanou slovenskou lektorkou.

Střední škola automobilní

VZ 01 2015 - Nákup ICT techniky 2015. Podpora přírodovědného a technického vzdělávání v Pardubickém kraji CZ. VZ 04b 2014 - Rekonstrukce sítě SŠA. VZ 04 2014 - Rekonstrukce sítě SŠA. VZ 05 2014 - Zateplení budovy autoservisu. VZ C131593 Dodávka vybavení odborných učeben.

Základní škola a Mateřská škola Bitozeves

Základní škola a Mateřská škola Bitozeves. Líbí se ti naše nová školní družina? Buďte vítáni na internetových stránkách Základní školy a Mateřské školy Bitozeves. Mgr Shejbalová Alena - ředitelka. OSNOVY POUČENÍ DĚTÍ V MŠ. Základní škola a Mateřská škola Bitozeves.

Škola Bohemia

Vzhledem k rozšiřování informačních technologií do výuky dalších předmětů nastal problém, jak poskytovat některé studijní materiály žákům. Právě z tohoto důvodu vznikly tyto stránky. Zde naleznete podklady ke studiu pro různé předměty, ať už všeobecné nebo odborné. termíny dopisování a odevzdávání prací! Hotelová škola Bohemia s.